Co spoluprací se mnou získáte

414282_9286

Vzdělávání je investice, která Vám může přinést zvýšení nejen znalostí, ale také motivace Vašich lidí. Dovednosti  samy o sobě nestačí, nezbytnou podmínkou výkonu zaměstnanců je také jejich správný přístup.

 

Na svých školeních se soustřeďuji nejen na předávání znalostí, postupů a dovedností, ale také na to, aby účastníci změnili některé postoje, které jsou častou příčinou nízkého výkonu.

 

Rozhodnete-li se při výběru toho, kdo Vám poskytne vzdělání správně, pak Vám vzdělávání přinese hmatatelný efekt. Při rozhodnutí špatném proplýtváte peníze a čas svých lidí, který ztratí sezením na školení, které jim je k ničemu. Proto je dobře, ptá-li se zadavatel vzdělávání na všechny detaily, které mohou výsledek školení ovlivnit.

 

Klíčovým prvkem pro efektivitu vzdělávání je výběr lektora. Jeho dovednosti, znalosti a přístup rozhodují o úspěchu či neúspěchu vzdělávání.

Jako u všech produktů, můžete i ve vzdělávání nakoupit tu nejlepší kvalitu, kterou představují především mezinárodní (ale i některé domácí) vzdělávací agentury s rozsáhlými zkušenostmi, know-how, lektorským týmem a zázemím. Tento způsob vzdělávání představuje investici v řádu mnoha desítek tisíc korun za jeden den, je však vysoce pravděpodobné, že dostanete špičkový produkt.

Na opačném konci žebříčku stojí solitéři, "trenéři" s minimálními zkušenostmi jak s lektorováním samotným, tak s oborem, v němž vyučují. Lidé, kteří učí ostatní prodávat, aniž by kdy sami něco prodávali. Není samozřejmě vyloučeno, že i zde můžete za investici v řádu několika málo tisíc za jeden den dostat poměrně dobré služby, spíše ale narazíte na člověka, který má ambici učit Vaše zaměstnance prodávat a sám se přitom dokáže "prodat" jen tím, že je levný.

Mezi těmito dvěma extrémy je přibližně takový rozdíl, jako mezi špičkovým sýrem od renomovaného výrobce, který si ale nemůže dovolit každý a levnou náhražkou sýra z diskontu, dostupnou sice pro každého, ale s velkým rizikem pro konzumentův zažívací trakt.

 

Má ambice je jasná: dát Vám, svým klientům,  špičkovou kvalitu srovnatelnou s tím, co dostanete od těch nejlepších na trhu a to za investice dostupné více lidem, než jen těm, kdo si mohou dovolit či chtějí zaplatit prémiové ceny.

 

Lepších výsledků nebudete dosahovat větší dřinou a používáním sofistikovaně se tvářících "revolučních" metod. Mým cílem je dosáhnout toho, aby pro Vás práce byla více zábavou než povinností, abyste prožívali méně škodlivého stresu a lepších výsledků dosahovali díky své vyrovnanosti a klidu, nikoli neefektivní dřinou.

 

Důležitým prvkem, který Vám může usnadnit Vaše odpovědné rozhodování, je také garance toho, že spoluprací se mnou za své peníze vždy dostanete nejméně to, co jste čekali. Nemůže se stát, že vyhodíte peníze za něco, co  nenaplní Vaše očekávání. Jak? Více se dozvíte při jednáních o vzájemné spolupráci.